Rendőrségi garázs / Swat + 15 cm-es autó hanggal és fénnyel elemes

A termék kódja:00311971
Gyártó:Teddies
Anyag:Műanyag
Rendőrőrs autóval - nagyszerű ajándék lesz a rend kis őrei számára. Az állomás hang- és fényhatásokat ad ki, működőképes mikrofont, nyitható ajtót és fogantyút tartalmaz a könnyebb hordozás érdekében. A rendőrautó világít és szirénázik. A garázs 3x AA 1,5 V-os elemmel, és az autó 3x AG13-as elemmel működik. Az elemek nem tartozékok.
Játékautó mérete: 15 cm
A csomag méretei: 37 x 20 x 24,5 cm.
3 évesnél idősebb gyermekek számára alkalmas.