Qubolo társasjáték fakockákkal, szövet táskában STRAGOO

Gyártó:Bonaparte
Anyag:Fa
Taktikai játék fakockákkal 5 éves kortól mindenkinek! Ki fejezi be először a tornyát? Meg tudod bonyolítani az ellenfél felépítését? A QUBOLO a Tetrist egy kis pókerrel kombinálja a nagyszerű szórakozás érdekében!
Qubolo tornyot szerel fahasábokból. Mindegyik építő kioszt az ellenfelének egy lapkát, amellyel a következő körben építkeznie kell. A játékosok saját tornyot építenek, de az ellenfél nem látja az épületet! Akinek előbb sikerül befejeznie az épületet, az lesz a győztes. Egyszerű szabályok, remek szórakozás.
3D-s kirakós játékok 1-2 játékosnak: vagy 4 főnek, ha két játékköve van. Hozzávetőleges játékidő 10 perc.
5 éves kortól alkalmas.