Puzzle Kisvakond vitorla 47x33cm 100 db. XL

Gyártó:Dino
Anyag:Karton

Krtek megmutatja minden gyereknek, hogyan kell szórakozni egy régi esernyővel, aki képes puzzle-t állít össze vele. A puzzle összesen 100 nagy darabból áll, amelyeket az óvodások nagyon jól össze tudnak majd rakni. Játék közben nemcsak motoros készségeiket gyakorolják, hanem intelligenciájukat, koncentrációs képességüket és képzelőerejüket is.

A puzzle Csehországban készült. A csomagolás átesett egy elektronikus teszten, ami garantálja, hogy minden alkatrész egyben van. Minden alkatrész egészségre biztonságos kartonból készül.

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.