PU Metallic réz kerek etue tolltartó

A termék kódja:8-186
Gyártó:P+P karton
Diák tolltartó az íróeszközök tárolására réz színben. Cipzárral záródik. Minőségi kivitelezés divatos színekben. Méretek: hossz 20,5 cm, átmérő 6,5 cm

Hasonló termékek

PASTELINI kerek tok/etue sárga
2678 Ft
Elérhetőség: 5 nap

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.