Primo akrilfesték 75 ml, kék

Akrilfesték Primo csőben akril alapon. Vízben oldódó. Nem mosható és vízálló

Akrilfesték a Primo csőben magas pigmenttartalmú és kiváló elrejtő képességű akril alapon. Vízben oldódó. Bármilyen típusú hordozóhoz, fához, fémhez, kerámiához vagy akár dekupázs-szalvéta technikához alkalmasak, nem moshatók és vízállóak.

Tartalom 75ml.

A készterméket legalább 24 órán át hagyni kell száradni. Száradás után a rengeteg szín gyönyörűen telített és tiszta. Az árnyalatok könnyen keverhetők egymással a szélesebb színskála létrehozása érdekében. Szárítás után a festékek nem moshatók, azonnal el kell távolítani meleg vízzel és szappannal. Szárítás után a festékek nem moshatók, azonnal el kell távolítani meleg vízzel és szappannal.