PREMIUM Háziállatok iskolatáska és A4-es füzettartó box ajándékba

Térfogat:28 l
Fényvisszaverő elemek: igen
Gyártó:P+P karton
A Premium széria kisállat motívummal ellátott iskolatáska anatómiai alakú, és így biztosítja a helyes illeszkedést a hátán. Az erősített hát és belső megerősítés megőrzi a hátizsák állandó alakját. A párnázás kellemes, lélegző anyagból készült, a széles puha hevedereket úgy tervezték, hogy tökéletesen tapadjanak és egyenletesen terheljék a gyermek vállát. Az aktatáska egy tágas kamrából áll, amely kényelmesen elfér az összes tanszer számára az 1. és 2. osztályos gyermekek számára. A hátizsák alja szilárd anyagból készült, így védve a tartalmat a felborulástól és a kiömléstől. A rögzítés a biztonsági csattal történik. Az elülső zseb harapnivalókhoz készült, számos fényvisszaverő elem is található, amelyeknek köszönhetően az aktatáska jobban látható.
Méretek: 35 x 31 x 18 cm Térfogat: 28 l Teherbírás: 8 kg Kis súly: ? 1100 g

Hasonló termékek