PopSockets PopMount 2 Multi-Surface, fekete

Gyártó:Hama
Ha van PopSockets, akkor is szüksége van egy tartóra. Ez a tartó lehetővé teszi, hogy a telefont rögzített kerékpárhoz rögzítse, hogy élvezetesebbé tegye a testmozgást, a konyhai szekrényhez videoreceptek készítéséhez, a fürdőszobai tükörhöz, a videók festéséhez, az autó padlólapjához, a fedélzethez, a falhoz vagy bármilyen sima felülethez. Könnyen beillesztheti a telefont a mellékelt PopSocket-vel a tartóba, és ugyanolyan könnyen veheti le. Csak ügyeljen arra, hogy csak a ragasztás után 8 órával kezdje el használni.

- a csomag tartalmaz egy 3M icí ragasztópadot arra az esetre, ha a tartót egy másik helyre szeretné ragasztani
- anyag: műanyag
- szín: fekete