PopSockets PopGrip Gen.2, Gold  Lutz Marble

PopSockets PopGrip Gen.2, Gold Lutz Marble

A termék kódja:43119700
Gyártó:Hama
Arany Lutz márvány - műszaki adatok:
- Második generációs PopSocket kivehető felsővel (külön felsők találhatók PopTop Gen.2 név alatt, cserélhető felső)
- méretek: átmérő: 3,97 cm, magasság: 0,7 cm (nem kihúzva), ill. 2,4 cm (kinyújtva)
- anyaga: műanyag
- a ragasztóalap színe: fehér
- a kivehető felső színe / motívuma: fehérarany márvány

Értesítés!
Csak akkor ragaszkodik az Apple iPhone 11 Pro és az Apple iPhone 11 Pro Max készülékhez, ha megfelelő esetben vannak. Ragaszkodik az Apple iPhone 11-hez.

Cserél vagy nem cserél?
Most kétféle PopSocket-t kínálunk: ÚJ eltávolítható felsővel (PopGrip Gen.2-nek hívjuk) és eredetivel (eredeti PopGrip-nek hívjuk).
A kivehető felső PopSockets lehetővé teszi a felső cseréjét hangulatának vagy ruházatának megfelelően, vagy ha vezeték nélküli töltőt szeretne használni, miközben az eredeti Popsockets összes előnyével rendelkezik.

PopGrip Gen.2
- a tetejének egyszerű eltávolításának köszönhetően (lefelé nyomtatva és elfordítva) a mobiltelefon vezeték nélküli töltővel is feltölthető, még akkor is, ha a PopSocket hangolja
- cserélje ki a felsőt a hangulata, a ruhája szerint, vagy csak azért, hogy ne váljon szokatlanná
- Biztonságos és szilárd fogást kínál, így egy kézzel írhat, vagy jobb fényképeket készíthet
- Ha állványként használja, akkor videókat nézhet úgy, hogy nem kell a telefont tartania
- lehúzható és újraragasztható a legtöbb eszközre és borítóra (VIGYÁZAT! Nem kell megfelelően ragaszkodnia szilikon burkolatokhoz vagy vízálló bevonattal)
- kompatibilis az összes általunk kínált PopSockets tartóval (PopMount Multi-Surface - ragasztó, PopMount Car Vent - autó szellőzőrácshoz)
- A legjobb, ha ragaszkodunk a sima kemény borításokhoz
- nem tapadhatnak megfelelően vagy egyáltalán nem a szilikon burkolatokhoz, egyenetlen felületű vagy markáns textúrájú burkolatokhoz és sok puha borításhoz
- a csomag tartalmaz egy ragasztókereket, amelyet közvetlenül a telefonhoz lehet ragasztani, amelynek üveg hátlapja van (először a telefont, majd a kerékhez ragasztja a PopSocket-et); ha a ragasztókereket nem tartalmazza a csomag, akkor a PopSocket új, továbbfejlesztett technológiával ellátott ragasztóval van felszerelve, és a kerékre már nincs szükség

Halloween dekoráció, smink és kézművesség gyerekeknek

Ötletek kísérteties szórakozáshoz – inspiráció a halloweeni arcfestéshez, dekorációk készítéséhez önkeményedő agyagból, dekorációk partikhoz és hirdetőtáblákhoz.

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!