Pixie Crew Hátizsák Graffiti

A termék kódja:PXB-28-52
Gyártó:Pixie Crew

Egyszerű hátizsák/táska, más néven Gymsack, 100% poliészterből. Népszerű gyermekek, tizenévesek és fiatalok körében. Ideális tornaterembe, edzőterembe, munkába vagy biciklin. Az elülső oldalon egy népszerű szilikon panel található. Ingyenes pixelcsomag és mini galéria inspirációhoz.
    Az elülső oldalon egy népszerű szilikon panel található.
    Sokoldalú felhasználás.
    Modern színes kialakítás
    Rendkívül egyszerű kezelés.
    Elég hosszú húzózsinór
    55 kis színes képpont ingyenes.
    10 kis pixel ingyenes betűkkel.
    4 multipixel (pixel méret szerint. 2×2 pont) képekkel ingyenes.
    Méretek: 32 × 43 × 1 (SZ x M x V).
    Űrtartalom: 15 l.
    Súlya: 80 g
    Gyerekek számára 9 éves kortól alkalmas.
    FIGYELMEZTETÉS! Kis alkatrészeket tartalmaz, 13 év alatti gyermekek számára nem alkalmas, fenn áll a belélegzés veszélye!

A minták végtelen sora mindennap megfelelő teret biztosít a kreativitásra. A képpontokat bármikor eltávolíthatod és másikra cserélheted. És ha először a képek létrehozását piszkozaton szeretnéd kipróbálni, rendelkezésedre áll egy egyszerű online PIXIE CREW szerkesztő a www.pixiecreweditor.com honlapon.