Pilot FriXion Ball Clicker 0,7 mm piros

Gyártó:Pilot

Írjon ... radírozzon ... és írjon újra a kattintós mechanizmusú FriXion rollertollal! Meleg segítségével tünteti el a tintát, ami a FriXion gumihegy által keletkezik a papíron való súrlódás során, így nem hagy nyomokat. Használja ugyanazt a tollat (tintát) az íráshoz és az átíráshoz. Használja a FriXion Ball Clicker rollert szabadalmaztatott hőérzékeny tintával, amellyel - mint általában - a Pilot forradalmat hoz az írásban! Ne használja hivatalos dokumentumok aláírásához, jogi dokumentumokhoz, vizsgák során vagy más olyan dokumentumokkal való munkához, amelyek tartalmának állandó jellegűnek kell lennie.

Hatékony és kényelmes írást biztosít az egyedülálló, nagyon finom Pilot zselés tintának köszönhetően.
A hőérzékeny tintának köszönhetően: Írjon, radírozzon és írjon újra. Azonnal!
Ergonomikus toll, gumis fogózónával a jobb irányítás és a jobb írási kényelem érdekében!
A cserélhető betétes termékek gazdaságosabbak és környezetbarátabbak
Kattintós mechanizmus: a toll egyetlen kattintással készen áll, nincs több elveszett fedél!

Cserélhető betét: Igen
Írásnyom szélessége: 0,35 mm