Pillangó tízórais doboz Step by Step

Gyártó:Hama

Hasonló termékek

- iskolásod az uzsonnadobozt nemcsak iskolai célokra használja, hanem kirándulásokhoz vagy a délutáni körhöz is
- a dobozban van egy kivehető, csúszó válaszfal az élelmiszerek, például zöldségek, gyümölcsök vagy édességek szétválasztására
- ugyanolyan motívumok, mint az iskolai aktatáskáknál és palackoknál, így gyönyörű szetted lehet, és az iskolás a képével figyeli a dolgokat
- az alsó rész csatlakozik a fedélhez, így ezek a részek nem veszhetnek el
- nem tartalmaz káros anyagokat
- szagtalan, nem befolyásolja az ital illatát
- könnyű teljes tisztítás
- mosogatógépben mosható