Palack Autonomy 21 lila-kék 650 ml

Gyártó:Arsuna

Precízen feldolgozott ivópalack az Autonomy 21 kollekcióból lila-kék az Ars Una gyártótól, minden részletében tökéletes.
Kiváló minőségű, ártalmatlan és egészségbarát anyagból készült, elsősorban annak köszönhetően, hogy nem tartalmaz veszélyes BPA anyagokat.
Az üveget mérőpohár díszíti ml-ben. A kupak lecsavarható, a zárás/nyitás click rendszerrel - gombnyomással működik. A fedél szélén egy mozgatható gumihurok található, nagy fűzőlyukkal, amely például hátizsákra rögzíthető.
A szilikon tömítésnek köszönhetően garantált az áteresztőképesség és az esetleges folyadékszivárgás elleni védelem.
Praktikus és könnyen karbantartható, mosogatógépbe tehető.
Anyaga: 100% PCTG műanyag
-20 és 100 Celsius fok közötti italokhoz alkalmas.
Palack térfogata
: 650 ml