OXY Zero Blacker diák hátizsák
| A termék kódja: | 9-24326 |
| Mélység: | 18 cm |
| Szélesség: | 32 cm |
| Magasság: | 47 cm |
| Teherbírás: | 8 kg |
| Térfogat: | 27 l |
| Fényvisszaverő elemek: | igen |
| Gyártó: | Oxybag |
Kapcsolódó termékek
Az OXY Zero sorozat univerzális fekete Oxybag diák hátizsák ideális társ iskolába, munkába és szabadidőbe. Könnyű konstrukció ergonómikus hátpárna és állítható vállpántok biztosítják a kényelmet hosszabb viselés során is. A három rekeszes iskolai hátizsák rengeteg helyet biztosít jegyzetfüzeteknek, tankönyveknek, dokumentumoknak vagy személyes tárgyaknak. A praktikus laptopzseb és szervező segít mindent rendszerezni. A hátizsák elején két csat található. A sokoldalú kialakítás nagyszerű előadásokra, irodába és kirándulásokra.
- A hátlap hossza 47 cm
- Térfogat 27 l
- Súly 830 g
- Teherbírás 8 kg
- Méret: 320*470*180 mm

















