OXY White flowers diák tolltartó 2 cipzáral

A termék kódja:8-58321
Gyártó:P+P karton
Iskolai diák tolltartó,, fehér kivitelben, virágokkal. A tok két külön zsebbel van ellátva, tömör cipzárral. Alkalmas a 2. szintű iskolások és az idősebb diákok számára.
Méretek: kb. 23 x 10 x 7,5 cm

Hasonló termékek

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.