OXY Style Mini rainbow iskolai hátizsák és Füzetdoboz A4 ajándékba

Térfogat:25 l
Fényvisszaverő elemek: igen
Gyártó:P+P karton
Az OXY STYLE Mini sorozat hátizsákja egyszerűen felhívja magára a figyelmet. Biztosan értékelni fogja az átgondolt külső megjelenését: szimpatikus alak, anatómiailag formázott és szellőző háti rész, elülső cipzáras zseb és extra oldalzsebek.
A nyitott oldalzseb az innivalós üveg tárolására szolgál, a cipzáras kis zseb a másik oldalon pedig a mobil vagy kulcsok elrejtésére. Élvezni fogja a kontrasztos részletek játékos elhelyezését. A vállpántokat és a mellkasi pántot szabadon lehet állítani. Ennek a modellnek a plusszja a derékpánt, amely megkönnyíti a hátizsák viselését, illetve a szilárd aljzat, amely támogatja a hátizsák általános stabilitását.
A belső felosztását imádni fogja: 2 külön rekesz, praktikus laptop zseb 12 hüvelykes méretig, kisebb zseb a tablet vagy e-olvasó számára 10 hüvelykes méretig; és bónuszként egy kisebb zseb szervező résszel a különféle iskolai apróság számára.
Könnyű, mint a pehely, ám ennek ellenére tágas, akár 25 liternyi olyan dolog elfér benne, ami az iskolás diák számára nélkülözhetetlen. Ez a hátizsák alsó tagozatosok számára alkalmas 128 cm-es magasságtól.

7 vásárló értékelése alapján
21. 1. 2021

Minőségi, szuper iskolatáska rengeteg zsebbel, igényes kialakítással.. praktikus megoldásokkal. Nagyon örülök, hogy rátaláltam.

23. 8. 2021

A táska hibátlan, jó kidolgozású. Külön tetszik, hogy a pántja a pánt alján és tetején is szabályozható, így még inkább tudjuk a kislányom méretéhez igazítani.

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.