OXY SCOOLER Grey geometric iskolatáska
| A termék kódja: | 9-13626 |
| Mélység: | 20 cm |
| Szélesség: | 32 cm |
| Magasság: | 43 cm |
| Teherbírás: | 8 kg |
| Térfogat: | 28 l |
| Fényvisszaverő elemek: | igen, minden oldalról |
| Gyártó: | Oxybag |
Kapcsolódó termékek
A szürke geometrikus mintás OXY Scooler diák hátizsák ideális választás 3. osztálytól kezdődő iskolás gyerekeknek, akiknek elegendő helyre van szükségük minden fontos dolog számára. A háromrekeszes iskolai hátizsák rengeteg helyet kínál tankönyveknek, füzeteknek és uzsonnáknak, valamint tartalmaz egy rendezőt az apró tárgyaknak, egy belső zsebet és egy laptop rekeszt. Az oldalsó zseb tökéletes egy kulacsnak, míg a kulcs- vagy chiptartó megkímél attól, hogy keresgélned kelljen. Az anatómiailag formázott légáteresztő hátrésznek, az állítható vállpántnak és mellkaspántnak köszönhetően a hátizsák kényelmesen ül a hátadon, még hosszabb ideig tartó viselés esetén is. A megerősített vízálló alj védi a tartalmát a nedvességtől, a fényvisszaverő elemek nagyobb biztonságot nyújtanak az iskolába menet és onnan jövet. Megbízható társ az iskolai napokon és a szabadidős tevékenységek során.
- A hátlap hossza 43 cm
- A térfogat 28 liter
- Súlya 780 g
- A teherbírás 8 kg
- Méret: 320*430*200 mm














