OXY SCOOLER Eletric iskolatáska
| A termék kódja: | 9-79826 |
| Mélység: | 20 cm |
| Szélesség: | 32 cm |
| Magasság: | 43 cm |
| Teherbírás: | 8 kg |
| Térfogat: | 28 l |
| Fényvisszaverő elemek: | igen, minden oldalról |
| Gyártó: | Oxybag |
Kapcsolódó termékek
Az OXY Scooler Eletric iskolatáska ideális választás 3. osztályos és annál idősebb iskolások számára, akiknek sok helyre van szükségük minden fontos dologhoz. A háromrekeszes hátizsák rengeteg helyet kínál tankönyveknek, füzeteknek és uzsonnának, valamint tartalmaz egy szervezőt apróságok számára, belső zsebet és laptoprekesz. Az oldalsó zseb tökéletes egy palack ital tárolására, míg a kulcs- vagy chip tartó megkímél a hosszadalmas keresgéléstől. Az anatómiailag kialakított, légáteresztő hátrésznek, az állítható vállpántnak és mellkasövnek köszönhetően a hátizsák hosszabb viselés esetén is kényelmesen illeszkedik a hátra. A megerősített, vízálló aljzat védi a tartalmát a nedvességtől, a reflex elemek pedig nagyobb biztonságot nyújtanak az iskolába vezető úton és vissza. Megbízható társ az iskolai napokhoz és a szabadidős tevékenységekhez egyaránt.
- A háttámla hossza 43 cm
- A térfogat 28 l
- A súlya 780 g
- Teherbírás 8 kg
- Méretek: 320*430*200 mm















