OXY ONE flowers diák tolltartó

A termék kódja:7-86919
Gyártó:P+P karton
Etue OXY tolltartó rózsaszín-kék kivitelben. A tolltartó erős cipzárral, cipzáras zsebbel és mindkét oldalán erős hurkokkal ellátott fedéllel rendelkezik. A fedél alatt szabadon tárolhatóak az írószerek és egyéb apróságok. Felső tagozatos és idősebb diákok számára alkalmas.
Méretek: kb. 20,5 x 10 x 5 cm

Hasonló termékek

Diák tolltartó OXY BLACK LINE Pink(1)
4816 Ft
Elérhetőség: 5 nap
OXY One Virágok diák tolltartó(1)
5281 Ft
OXY BLACK LINE pink diák tolltartó
5281 Ft
Elérhetőség: 5 nap

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.