OXY NEXT iskolatáska Purple, 3 darabos szett
| A termék kódja: | OXYBAG_6-75626 |
| Mélység: | 16 cm |
| Szélesség: | 31 cm |
| Magasság: | 42 cm |
| Teherbírás: | 8 kg |
| Térfogat: | 21 l |
| Fényvisszaverő elemek: | igen, minden oldalról |
| Gyártó: | Oxybag |
Kapcsolódó termékek
3 darabos OXY NEXT iskolatáska, JUMBO tolltartó és tornazsák szett.
OXY NEXT Purple iskolatáska ideális 2–4. osztályos általános iskolás gyerekek számára. Alkalmas 128 cm-nél magasabb gyermekek számára. Anatómiailag kialakított háttámlával, párnázott vállpántokkal és mellkashevederrel rendelkezik. Oldalain két nagyobb zseb található. Bármit is visz a gyermeke a hátizsákjában, semmi sem fog elveszni, mert a hátizsák rengeteg különböző, nagy és kicsi zsebbel rendelkezik. Nem kell a kulcsokat keresni, mert a hátizsákban van egy kulcstartó vagy iskolai chip is. Könnyű, mégis elég nagy ahhoz, hogy minden iskolásnak kéznél legyen minden, amire szüksége van. Gondoltunk gyermekeik biztonságára is, az iskolatáska számos fényvisszaverő elemmel van ellátva. A hátizsák alja megerősített, vízálló anyaggal van ellátva.
- A háttámla hossza 42 cm
- A térfogat 21 liter
- A táska súlya 870 g
- A teherbírás 8 kg
- Méretek: 310*420*160 mm






















