OXY Campus grey diák hátizsák és kulcstartó ajándékba

A termék kódja:7-99720
Mélység: 22 cm
Szélesség:32 cm
Magasság:46 cm
Teherbírás:8
Térfogat:25 l
Gyártó:P+P karton
Az Oxy Campus diák hátizsák a középiskolás diákok számára alkalmas. Elegendő helyet nyújt a három rekeszben, melyeket praktikus kis zsebek egészítenek ki az apróságok tárolására, illetve oldalsó hálós zsebek az innivalós üveg számára. Az állítható párnázott vállpántok, illetve a mellkasi pánt lehetővé teszi a hátizsák tökéletes illeszkedését. Nem hiányzik a belső szervező zseb és a laptop zseb sem 15 hüvelykes méretig.

1 vásárló értékelése alapján

Hasonló termékek

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.