Óra bemutató műanyag betét

Gyártó:Teddies
Anyag:Műanyag
Minden gyerek szeret, ha iskolázzák, de nem lehet unalmas. Ezzel a betéttel a gyerekek finom motorikus gyakorlatot fognak gyakorolni, köszönhetően a számokkal ellátott alakzatok beillesztésének. A gyermek szórakoztató módon ismeri meg az órát, egy nagy kéz mechanikus forgatásával, amely egy fogaskerék segítségével megfordítja a kis kezet.
A csomag méretei: 28 x 41 x 5 cm.
5 évesnél idősebb gyermekek számára alkalmas.

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!

Gyerek ágynemű - amit jó tudni

Tudtad, hogy a mikroplüss pamutból is készülhet? Új anyagok és azok áttekintése.

Füzettartók vagy füzetboxok?

Rengeteg módja van annak, hogy megvédje a füzeteket és a tankönyveket a gyűrött sarkoktól. Melyik lehetőség a megfelelő az Ön iskolásai számára?