Oxybag táskák minden korosztálynak

A cseh Oxybag márka mögött a Karton P+P cég tervezőcsapata, beszerzői, szabói és varrói, illetve kereskedői állnak. A cég idén egy sor újdonságot dobott piacra, ezek között friss dizájn elemek, ergonómiai innovációk, továbbá új iskolaszerek is megtalálhatók. A gyártó hosszú évek óta együttműködik Jakub Veškerna fizioterapeutával, akinek köszönhetően az iskolatáskák és hátizsákok nagyobb terhelés esetén sem okoznak kárt a gyermekek egészségében. 
Ha mindehhez hozzávesszük a szigorú állami bevizsgálásokon szerzett tanúsítványokat, a mesefigurás, filmkarakteres és egyedi grafikus motívumokat és a sok praktikus részletet, akkor nem meglepő, hogy a márka iskolatáskái és hátizsákjai igen kedveltek nemcsak a gyermekek, de a szülők körében is, akik reggelente nyugodt szívvel engedhetik útnak csemetéjüket azzal a tudattal, hogy gyermekeik nem teszik tönkre hátukat a hosszú iskolai napokon sem.

Óvodás hátizsákok

A kisgyermek hátizsákok ma már szinte kötelező kellékei az óvodás időszaknak. Az ovisok kirándulásokra, kiállításokra, különféle programokra járnak – ehhez egy könnyű, kétrekeszes táska az uzsonna és innivaló elhelyezésére szolgáló zsebekkel elengedhetetlen társ gyermeke számára.

 • Népszerű gyermek motívumok
 • Kedvelt mesefigurák és filmszereplők 
 • Állítható vállpánt
 • Hálós oldalzsebek a kulacs elhelyezésére


Méret: 28 x 22 x 13 cm
Tömeg: 260 g 
Űrtartalom: 8 l
Teherbírás: 3 kg

Iskolatáskák és hátizsákok elsősöknek


A kisiskolások azonnal megkedvelik az Oxybag márka ötletes, színes dizájnját, valamint a rengeteg praktikus zsebet iskolatáskájukon, szüleik pedig biztosan nagyra értékelik az állítható hátmagasságú Premium Flexi modelleket, amelyek együtt nőnek a gyermekkel. Az iskolatáskákon és hátizsákokon megjelennek a Walt Disney, az Universal Studios, a Marvel vagy a Hasbro motívumai és karakterei. Az iskolatáskák könnyűek, a kisebb termetű iskolásoknak is megfelelőek. Egyes modellekhez tépőzáras, cserélhető matricák is rögzíthetők. A táskákhoz hasonló dizájnú tolltartók, tornazsákok, pénztárcák, füzettartók és más kiegészítők is elérhetőek, a gyermekek megfelelő folyadékbevitelét pedig a gyártó egészséges kulacsai segítik.

Oxybag Premium Flexi első és második osztályosoknak

 

Premium Flexi modellek állítható magasságú vállpántokkal. A kisebb gyermekeknek is megfelelőek 110 cm-es magasságtól.

 • Anatómiailag formált, párnázott hátrész
 • Állítható hosszúságú vállpántok
 • Állítható mellheveder
 • Szűkítőpántok
 • Derékpánt
 • Merev alj talpacskákkal
 • Tépőzáras, cserélhető matricák (kletties)
 • Apró termetű elsősöknek is
 • Flexi line rendszer – állítható magasságú vállpántok
 • Fidlock – egy kézzel nyitható mágneses zár, automatikusan záródó fedél


Méret: 37 x 31 x 18 cm
Tömeg: 1080 g
Űrtartalom: 20 l
Teherbírás: 8 kg

Oxybag Premium első és második osztályosoknak

 

Az Oxybag Premium modelleket nyugodtan hívhatjuk „klasszikus” iskolatáskáknak. Idén a legnépszerűbb minták a Star Wars, az Így neveld a sárkányodat, a megújult Fluffy, az új 3D-s motívumok, valamint a gyönyörűen kidolgozott lovas minták. A táskák tömege csökkent, szabásuk innovatív, tökéletesen összeillő színekben pompáznak, aljuk stabil, merev. A modellek háta anatómiailag formált, párnázott, váll- és mellkaspántjuk állítható, így viselésük kényelmes, továbbá a belső merevítésnek köszönhetően jól tartják formájukat. A merev aljon található talpak megakadályozzák, hogy a táska felboruljon és bepiszkolódjon. Oldalt két nagyobb cipzáras zseb helyezkedik el, az elülső zsebben pedig mindig kéznél lehet az uzsonna. A szülők kedvence a praktikus csat, illetve a sok fényvisszaverő részlet, amely növeli a gyermek biztonságát.

A tágas főrekeszbe az elsősök könnyedén bepakolhatják minden szükséges tanszerüket. A válaszfal segít a rend megtartásában, a fedél belsejében pedig a gyermek elhelyezheti névtábláját vagy órarendjét.

 • Anatómiailag formált, párnázott hátrész
 • Állítható mellkaspánt
 • Állítható vállpántok
 • Derékpánt
 • Fényvisszaverő elemek
 • Merev alj talpacskákkal
 • Szűkítőpántok
 • Államilag bevizsgált, tanúsított


Méret: 39 x 31 x 18 cm
Tömeg: 1 100 g
Űrtartalom: 20 l
Teherbírás: 8 kg

Oxybag hátizsákok harmadik és negyedik osztályosoknak

 
Az iskolások hatalmas tempóban, a szemünk előtt nőnek és fejlődnek. Az idősebb alsósok általában már határozottan elutasítják a klasszikus iskolatáskákat, hiszen lépést kell tartani a többiekkel! Ilyenkor itt az ideje egy minőségi hátizsákot választani, amely ugyanazokat a követelményeket teljesíti, mint a korábbi iskolatáska. Az Oxybag hátizsákok anatómiailag formált hátrésszel, párnázott vállpántokkal és elengedhetetlen fényvisszaverő elemekkel rendelkeznek. Mindez persze cool dizájnnal párosítva, úgy, hogy a „kis felnőttek” is elégedettek legyenek.

A Karton P+P vadiúj termékcsaládokkal rukkol elő. Az Oxy Style Mini modellek az Oxy diák hátizsákok kicsinyített változatai sok ergonomikus részlettel. Az Oxy Scooler széria táskái alacsony tömegűek (mindössze 800 grammosak), kisebb méretűek, szabásuk és megjelenésük újszerű, merev aljuk megerősített. Mindkét sorozat modelljei rendelkeznek egy ma már elengedhetetlen párnázott zsebbel, amelyben tablet vagy notebook helyezhető el.

ÚJDONSÁG - Oxybag Style Mini modellek 3. és 4. osztályosok számára

Az Oxybag Style Mini modellek 128 cm-es magasságtól megfelelőek.

 • Anatómiailag formált, párnázott hátrész
 • Állítható vállpántok
 • Állítható mellkaspánt
 • Derékpánt
 • Szűkítőpántok
 • Megerősített, merev alj
 • Fényvisszaverő elemek
 • Laptop zseb
 • Zseb az innivalónak


Méret: 42 x 30 x 21 cm
Tömeg: 1 050 g
Űrtartalom: 27 l
Teherbírás: 8 kg

ÚJDONSÁG - Oxy Scooler modellek felső tagozatos kortól

 

 • Gerincbarát, párnázott hátkialakítás
 • Állítható mellheveder
 • Állítható hosszúságú vállpántok
 • Megerősített, merev alj
 • Fényvisszaverő elemek
 • Párnázott zseb laptop elhelyezésére
 • Oldalzsebek az innivalónak
 • Speciális zseb az iPodnak, nyílás a fülhallgatók számára


Méret: 42 x 30 x 16 cm
Tömeg: mindössze 800 g
Űrtartalom: 21 l
Teherbírás: 8 kgVissza a hírek listájához
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Legfrissebb híreink

30.08.

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.

07.06.

Mikor válasszunk táskát egy első osztályosnak ?

Az ideális időpont az iskolai aktatáska vagy hátizsák kiválasztására júniusban vagy júliusban van.

31.05.

Oxybag iskolatáskák – új kollekció 2022

Az idei modellek új, továbbfejlesztett kialakításával nyűgöznek le, amely jobban illeszkedik a hátoldalra. Vannak népszerű Frozen vagy Minecraft licenctémák is!

MenuX

InformaceX