Hama coocazoo diák hátizsákok

A Hama az új, mentol színű coocazoo logón felül új hátizsákokat is piacra dobott. Az, hogy minőségi termékről van szó elfogadható áron, magától értetődő.
Egy hátizsák elkészítéséhez 34 újrahasznosított 0,5l PET palackot használnak fel. A márka bluesign® és FAIR WEAR FOUNDATION része. A hátizsák impregnálása víz bázisú, PFCfree.
Az ergonómia minőségét a német AGR tanúsítvány igazolja.
A 4 éves garancia hatalmas előnynek számít!

A Coocazoo MATE alkalmazkodó EVA anyagból készült hátrésszel rendelkezik, amely optimalizálja a hátizsák és a test közti hőmérsékletet, könnyű és rugalmas. A deréköv szélessége megfelelő, egész felülete EVA anyagból készült, levehető.
A hátizsák hatalmas előnye, hogy a hátrendszer magassága közvetlenül a gyermek hátán állítható, a gyermek ajánlott magassága 135 cm - 173 cm (véleményünk szerint 140 cm magasságtól ideális). A hátizsák kiválóan illeszkedik a háthoz.

Mi a különbség az előző Scale Rale és az új MATE termékcsalád között?
- a szabás enyhén módosított, így a hátizsák megjelenése keskenyebb és modernebb hatású
- a cipzáron lévő fogantyúk már nem cserélhetőek
- a logó és a fényvisszaverő elemek színe mindig megfelel a hátizsák színének - szóval még MENŐBB
- az első zseb nagyobb és keskenyebb

Mikor érdemes megvásárolni? Amikor a gyermek magassága a tartomány alsó határánál van, mivel így teljes mértékig kihasználhatja a tökéletes növekvő mechanizmust.

Vissza a hírek listájához
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.