Az új SPIRIT® kollekció elsősöknek tele szuper ötletekkel

A bosznia-hercegovinai SPIRIT márka bemutatja a középosztályú iskolatáskák új kollekcióját az általános iskola alsó tagozatos diákjai számára. A gyártó kínálata idén egy új termékcsaláddal, a SPIRIT Cosmoval bővült. A táskák többsége ötrészes, árban kedvező szettben kapható. Az iskolatáskák nemcsak tetszetős megjelenésükkel, de hasznos és praktikus részleteikkel is felkeltik az érdeklődést, ráadásul ár-érték arányban is ideálisak. A bőséges kínálatból mindenki talál megfelelőt, akár kisebb termetű, akár nagyobbacska elsősről is legyen szó. A gyönyörű lányos és fiús motívumok garantáltan elvarázsolják majd gyermekét!

SPIRIT Start iskolatáskák – ötrészes szett

A klasszikus, stabil iskolatáskák merev aljjal és egy főrekesszel rendelkeznek, amelybe minden szükséges iskolaszer belefér. A minőségi, párnázott vállpántok, a mellkaspánt és a levehető derékpánt maximális kényelmet biztosítanak. Az oldalsó cipzáras zsebekben és az elülső, hőszigetelő zsebben elhelyezhető az innivaló, illetve az uzsonnás doboz. A táska minden oldalán fényvisszaverő részletek biztosítják a gyermek láthatóságát sötétben és kedvezőtlen időjárás esetén is.
A szett az iskolatáska mellett töltött tolltartót, pénztárcát, hengeres tolltartót és tornazsákot tartalmaz.
A modellek átlagos magasságú gyermekek számára megfelelőek.

Méret: 41 x 31 x 22 cm
Tömeg: 1200 g
Űrtartalom: 25 l

Áttekintés:

 • Ergonomikusan formált, párnázott hátrész
 • Állítható magasságú vállpántok
 • Mellkas- és derékpánt
 • Oldalsó zseb a kulacsnak
 • Hőszigetelő anyaggal bélelt zseb
 • Merev alj
 • Teherbíró akasztó


SPIRIT Pro Light iskolatáskák – ötrészes szett

A modellek a kisebb termetű elsősöknek is megfelelőek. Érdekes részlet a világító LED-del felszerelt csat, amelyet a gyermekek mellett a szülők is értékelnek, mivel növeli a kicsik biztonságát. Emellett természetesen fényvisszaverő elemek is találhatók a táska minden oldalán. A merev aljnak köszönhetően a táska stabil, nem borul fel. Ergonomikusan formált hátrész, párnázott vállpántok, mellheveder és derékpánt biztosítják a kényelmes viselést. Az iskolatáska egy tágas főrekesszel rendelkezik, amelyben a tanszerek kényelmesen elhelyezhetők. A két oldalzseb és az elülső hőszigetelő zseb praktikus az innivaló és az uzsonna számára. A tetszetős színek és izgalmas motívumok között bármelyik kisiskolás megtalálja a maga választottját.
A szett része az iskolatáska, töltött tolltartó, hengeres tolltartó, pénztárca és egy tornazsák.

Méret: 40 x 31 x 23 cm
Tömeg: 1100 g
Űrtartalom: 27 l

Áttekintés:

 • Ergonomikusan formált, párnázott hátrész
 • Állítható magasságú vállpántok
 • Mellkas- és derékpánt
 • Világító LED-es csat
 • Oldalsó zseb a kulacsnak
 • Hőszigetelő anyaggal bélelt elülső zseb
 • Merev alj
 • Teherbíró akasztó


SPIRIT Cosmo iskolatáskák – ötrészes szett

Az iskolatáskák remekül illenek az átlagos vagy az alacsonyabb magasságú gyermekek hátára is.
Az új Cosmo termékcsalád modelljei nem csak, hogy divatos megjelenésűek, de emellett a gyermekek egyszerűen feldíszíthetik azokat a cserélhető matricák segítségével, így akár minden nap új megjelenést kölcsönözhetnek táskájuknak! Két darab matrica a szett része, ezen kívül további matricák is rendelhetők. Izgalmas részlet a világító LED-es csat is, amely a fényvisszaverőkkel együtt növeli a gyermek biztonságát rossz láthatósági viszonyok között. Az ergonomikusan kialakított hátrész csökkenti a kisiskolások gerincének terhelését. Az állítható, párnázott vállpántok a mellkas- és derékpánttal együtt biztosítják a táska ideális pozícióját a gyermek hátán. A tágas főrekeszben minden szükséges tankönyv és iskolaszer elhelyezhető. Az egyik oldalzseb hőszigetelő anyaggal bélelt, ideális az uzsonnás doboz számára, a másikban pedig kulacs vagy üveg helyezhető el.
A szett része egy töltött tolltartó, pénztárca, hengeres tolltartó és egy tornazsák is.

Méret: 38 x 30 x 19 cm
Tömeg: 950 g
Űrtartalom: 20 l

Áttekintés:

 • Ergonomikusan kialakított, párnázott hátrész
 • Állítható magasságú vállpántok
 • Mellkas- és derékpánt
 • Világító LED-es csat
 • Két darab többször használható matrica
 • Hőszigetelő anyaggal bélelt oldalzseb
 • Merev alj
 • Teherbíró akasztó


SPIRIT Kids hátizsákok

A kétrekeszes iskolai hátizsák ideális az alsó tagozatos gyerekek számára. A megerősített aljon elhelyezett talpacskák növelik a táska stabilitását. A tágas főrekesz ugyanolyan jól áttekinthető, mint az iskolatáskák esetében. A hátizsák ergonomikusan kialakított hátrésszel, párnázott vállpántokkal, mellkas- és derékpánttal rendelkezik, aminek köszönhetően kényelmesen illeszkedik a gyermek hátához, emellett szellőzése is kiváló. A két elülső zsebben elférnek az apróságok és az uzsonnás doboz, a gumis oldalzsebek pedig ideálisak az innivaló elhelyezésére.
A modellek önállóan kaphatóak, de kínálatunkban megtalálhatók a hozzájuk illő tolltartók és tornazsákok is.

Méret: 40 x 20 x 18 cm
Tömeg: 950 g
Űrtartalom: 20 l

Áttekintés:

 • Állítható vállpántok
 • Ergonomikusan formált, szellőző hátrész
 • Mellkas- és derékpánt
 • Nagy stabilitás a megerősített aljnak és talpaknak köszönhetően
 • Áttekinthető, tágas belső tér
 • Fényvisszaverő részletek a táska minden oldalán


Vissza a hírek listájához
Hogyan válasszunk iskolatáskát? Olvassa el útmutatónkat.

Licenc termékek

Legfrissebb híreink

30.08.

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.

07.06.

Mikor válasszunk táskát egy első osztályosnak ?

Az ideális időpont az iskolai aktatáska vagy hátizsák kiválasztására júniusban vagy júliusban van.

31.05.

Oxybag iskolatáskák – új kollekció 2022

Az idei modellek új, továbbfejlesztett kialakításával nyűgöznek le, amely jobban illeszkedik a hátoldalra. Vannak népszerű Frozen vagy Minecraft licenctémák is!

MenuX

InformaceX