Nasa Board kulacs 475 ml

Füzetbox NASA A5
Füzetbox NASA A4
Raktáron

Precíz kialakítású kulacs az Ars Una márkától az egyedülálló NASA Black kollekcióból, tökéletes minden részletben.
Kiváló minőségű, ártalmatlan és egészségbarát anyagból készül, ez elsősorban annak köszönhető, hogy nem tartalmaz semmilyen veszélyes BPA anyagot.
A kulacsot gyönyörű nyomtatott minta díszíti, és ml-es mérőpohár egészíti ki. A kupak lecsavarható, a zárás / nyitás egy kattintási rendszer segítségével működik - egyetlen gombnyomással. A kupak szélén egy mozgatható gumiheveder található, nagy szemmel, így a kulacs például a hátizsákhoz rögzíthető.
A szilikon tömítésnek köszönhetően garantáltan jól szigetel és megakadályozza az esetleges szivárgást.
Praktikus és könnyen karbantartható. Mosogatógépben mosható, de nem ajánlott mikrohullámú sütőbe helyezni.
Anyag: 100% PCTG műanyag
Alkalmas -20 és 100 Celsius fok közötti hőmérsékletű italok számára.
Palack űrtartalma:
475 ml