Modellező gyurma DAS 1kg fehér

Kapcsolódó termékek

Olasz DAS márkájú önkeményedő modellező gyurma, amely az otthoni kreatív alkotásra és a cserépagyag helyettesítésére alkalmas. Kiválóan formálható. Keményedés után a tárgyak erősek és szilárdak. A levegőn kb. 24 óra megkeményedik, nem igényel főzést vagy sütést. Kombinálható más anyagokkal is, mint például fa, karton, kerámia, könnyen tapad mindenhez. Száradás után az anyag festékekkel festhető, akril markerrel díszíthető vagy lakkozható. Nem tartalmaz glutént. Fehér színű.

Hasonló termékek