Modellező gyurma 4db

A termék kódja:00520024
Ezzel a készlettel minden olyan gyermek jól fog szórakozni, aki szívesen készít saját termékeket. Készítsen képet vagy szobrot. Ha már nem fog tetszeni, elpusztíthatja, és az elejétől kezdve felépítheti. A csomag 4 db gyurmát tartalmaz. 3 éves kortól használható.
23x6,5x6 cm-es dobozban

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.