Modellező anyag Szavanna - Elefánt

Kapcsolódó termékek

Gyurmatábla A4
Raktáron
Készítsen egy elefántot az afrikai szavannáról önszáradó anyagból. Bizonyára tudjátok, hogy az elefánt a legnagyobb állat a bolygón, de azt tudtátok, hogy ez az egyetlen emlős, aki nem tud ugrálni? A készlet tartalmaz egy festékkészletet, egy 5 az 1-ben szerszámot a vadáshoz és modellezéshez és egy 3D papír puzzlet. Ajánlott életkor: 5+

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!