Modellezés / gyurma Mole 140g egy csészében

Gyártó:Wiky
Ösztönözze gyermekei kreativitását és fantáziáját ezzel a modellkészlettel. A gyerekek azt csinálhatnak, amit akarnak, a képzeletnek nincsenek korlátai.
3 éves kortól használható.
8 színben kapható - készlet szerint szállítjuk. Ha inkább egy bizonyos színt szeretnél, kérlek, add meg a jegyzetben, a rendelési kosárban.

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.