MFP Tempery 12ml 12db

Gyártó:MFP paper

Kapcsolódó termékek

Tempera színek halmaza. A tempera festékeket 12 színben csomagolják papírdobozba. Tempera színek halmaza. A tempera festékeket 12 színben csomagolják papírdobozba. A csomag világoskék, sötétkék, világoszöld, sötétzöld, világossárga, sötétsárga, halványvörös, sötétvörös, világosbarna, sötétbarna, fehér és fekete színt tartalmaz. Ezeket a festékeket nagy átlátszatlanság és minőség jellemzi, nem tartalmaznak mérgező anyagokat. Ideális iskolai és hobbi használatra.

Színtartalom egy csőben: 12 ml
A csomag mérete: 100x215x20 mm

Figyelem: Nem alkalmas 3 év alatti gyermekek számára. Kis részek lenyelésének veszélye.
EN71 - 1,2,3,9

5 vásárló értékelése alapján