Merkur 8 130 modell építőkészlet 1405 db.

Gyártó:Merkur Toys
Anyag:Fém

Nagy ötrétegű klasszikus építőkészlet. A MERKUR építőkészlet zászlóshajója - a legnagyobb és legjobb. A készlet 153 féle alkatrészt tartalmaz – minden típus, ami a kisebb készletekben található, beleértve a szíjakat, traktor kerekeket, fogaskerekeket és sebességváltókat, motorkerékpárokat, hosszú szögeket, szíjakat stb. A készletből terepjárók modelljei is összeállíthatók. A készlet tartalmaz egy nagy használati útmutatót, amely 130 különböző modell elkészítéséhez szükséges. A készletből nagyméretű gépek, járművek összeállítása lehetséges, melyeket fogaskerekekkel és motorral lehet mozgatni. A fiatal tervezőnek rengeteg alkatrésze van, így bármit meg tud építeni saját fantáziája szerint.
Doboz mérete: 54 x 36,5 x 8,5 cm
7 éves kortól alkalmas

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.