Merkur 6 100 modell építőkészlet 940 db.

Gyártó:Merkur Toys
Anyag:Fém

Nagy, négyrétegű klasszikus építőkészlet. Ez a készlet nagyon népszerű az egyedi komponensek gazdagsága és számos modell felépítésének lehetősége miatt. Ez a készlet tartalmazza a legtöbb alkatrészt, például a Mercury M5-öt és számos más alkatrészt, mint például a nagy traktor kerekeit, fogaskerekeket, hosszú szögeket, szíjakat stb. A készlet tartalmaz egy nagy használati útmutatót, amely különféle modellek, például traktor, nagy daru összeállításához tartalmaz utasításokat. , kerekes kotrógép, teherautó stb. A készletből fogaskerekek és nagyméretű gépek összeszerelése lehetséges. A fiatal tervezőnek elegendő alkatrésze van ahhoz, hogy fantáziája szerint modelleket készítsen.
Doboz mérete: 54 x 36 x 6 cm
6 éves kortól használható 54x36x6 cm

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.