Mercedes-Benz teherautó biztosítékkal

A termék kódja:43002064
Gyártó:Lena
Hosszabbított karosszériájú műanyag autó nagy és nehéz terhek szállítására, 3 tengelyes. A karosszéria biztonsági eszközzel rögzíthető a nem kívánt bukás ellen. Segítő a kertbe, de a szobába is. A karosszéria maximális terhelhetősége 150 kg. Mérete 66 cm.
3 évesnél idősebb gyermekek számára alkalmas.

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.