MAXI színű fa gyöngyök gumiszalaggal 106 db új doboz

Gyártó:Teddies
Anyag:Fa

MAXI gyermek színes gyöngyök kis showmaneknek és nem csak nekik. A készletben különböző típusú és formájú gyöngyöket talál, amelyek színesek és vidám színekkel rendelkeznek. Tartalmaz gumiszalagokat, amelyekre a gyerekek a képzeletüknek megfelelően gyöngyöket tehetnek, a karkötők és a láncok ekkor nyújthatók. Ez egyedi divatkiegészítőket hoz létre. A műanyag doboz 106 gyöngyöt tartalmaz. A fából készült maxi gyöngyök alkalmas játék a gyermekek motoros képességeinek, türelmének és fantáziájának fejlesztésére.
A csomag méretei: 9 x 13 x 9 cm.
3 évesnél idősebb gyermekek számára alkalmas.