Matějovský Josef Lada Mikeš pamut deluxe ágyneműhuzat

Kapcsolódó termékek

Jersey gumis lepedő világoszöld
Elérhetőség: 2 nap

Ki ne ismerné Mikešt! Egy fekete beszélő macska, aki a Ševců melletti Hrusicében élt... Josef Lada rajzai és meséi a gyermekkor velejárói! Éljen a kortalan cseh klasszikus egy modern gyerekszobában. A Mikeš pamut ágynemű közvetlenül ösztönzi az esti olvasásra és mesemondásra. A puha és finom 100% pamut egészséges és kellemes alvást biztosít. A Cotton deluxe digitális ágynemű a legmodernebb digitális nyomtatással van nyomtatva, amely rendkívül precíz részletességet biztosít. A motívum az ágynemű mindkét oldalán azonos, a kényelmes cipzáros záródás megkönnyíti a rögzítést. Tippünk: Szép és eredeti ajándékot keres szeretteinek? Merítsen ihletet a Josef Lada gyűjtői kollekciójából.

Méret: 1x 140/200, 1x 70/90

Gyerek kulacs iskolába: Hogyan válasszuk ki a megfelelőt?

Hogyan válasszuk ki a megfelelő palackot az iskolába, hogy a gyerekek kedveljék, egészségvédő anyagból készüljön és ne szivárogjon?Melyik anyag ökológiai? Mely gyártók rendelkeznek pótalkatrészekkel? Hogyan kell megfelelően tisztítani?

Halloween dekoráció, smink és kézművesség gyerekeknek

Ötletek kísérteties szórakozáshoz – inspiráció a halloweeni arcfestéshez, dekorációk készítéséhez önkeményedő agyagból, dekorációk partikhoz és hirdetőtáblákhoz.

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?