MAPED Metal box háromszögletű színes ceruza 24 db.

A termék kódja:0190953
Gyártó:Maped

Kapcsolódó termékek

24 darab színes ceruza készlet tartós fémtokban, vidám kivitelben. A tok ütésálló, védi a ceruzákot a sérülésektől. Az ergonómiai ceruzák háromszög alakú testtel, puha, tartós ólommal és élénk színekkel rendelkeznek.

12 darab zsírkréta készlet tartós fémtokban, vidám kivitelbenminden iskolás használni fog. A tok ütésálló, védi a zsírkrétákatkár. Ergonomikus zsírkréták A Maped ColorPeps háromszög alakú, puha testűtartós ólom és élénk színek.

Ceruza vastagsága 2,9 mm.

• ütésálló tok, védi a zsírkrétát a sérülésektől
  • háromszög alakú test
  • puha, tartós ceruza