Maped Kreatív készlet - Dinos Factory T-rex

Gyártó:Maped
Anyag:Papír

Kapcsolódó termékek

Gyermekkreatív készlet A Maped Creativ Fabulous Factory T-Rex 3D dinoszaurusz figura létrehozásához. Egy fa kirakóból összeállítod egy T-Rex csontvázát, majd modellagyagból egy műanyag figurát modellezsz. A készlet fejleszti a gyerekek kézügyességét és finommotorikáját. A megmintázott figura 4 óra elteltével megkeményedik, és lehet vele játszani. A készlet fa díszléceket tartalmaz számozott 3D puzzle-darabokkal, modellező agyagot 3 színben.

Alkalmas gyermekek számára 6 éves kortól.

A készlet tartalma:
fa díszlécek számozott 3D puzzle-darabokkal
modellező anyag 3 világos színben (6 x 18 g)

Hasonló termékek