MAPED Creativ Barbie Lumi Board mágneses tábla szett

Gyártó:Maped

Kapcsolódó termékek

Egyedi, a gyerekek körében nagyon népszerű háttérvilágítású tábla A Maped Creativ BarbieLumi Board a Barbie kollekcióból rajzoktatásra szolgál. A táblának köszönhetően lehetőség van előre definiált sablonok újrarajzolására Barbie témával, vagy saját kompozíciók készítésére különféle formájú és karakterű. A Lumi Board fejleszti a gyermek koordinációját és finommotorikáját. 5 különböző nehézség.

Egyedülálló tábla, amely tökéletes eszköz a rajzoláshoz és újrarajzolásához. A Barbie témájú sablon kiválasztása után a sablon bekerül a Lumi Boardba, amely felnagyítja és megvilágítja a sablont. A háttérvilágítású képekkel saját kompozíciókat készíthet Barbie-ról, házáról, táskákról, kiegészítőkről és még sok másról. A sablonok 5 nehézségi szintre vannak felosztva a gyermek képességei szerint, a legegyszerűbb gyakorló mozdulatoktól a bonyolultabbakig. A Lumi Board 4 x LR6/AA elemmel működik.

Kreatív készlet tartalmazza:

30 sablon képpel 5 nehézségi fokozatban
12 színes jelölő
20 fehér papír
Az elemeket nem tartalmazza.

Hasonló termékek

Mágneses rajztábla 20x15cm(1)