Mancs őrjárat flísz takaró

A termék kódja:03117-DEKAPAWPA2A
Gyártó:Jerry Fabrics
Kék gyapjútakaró gyerekeknek Mancs őrjárat motívummal.Könnyű, vékonyabb takaró, alacsony halmú, praktikus univerzális használatra. Megvédi gyermekét a rossz időjárástól, piknik takaróként szolgál kirándulásokkor vagy sürgősségi takaróként az autóban. Otthon a házban vagy a házban játéktakaróként használható a gyermek kényelme érdekében.Anyaga: 100% poliészterTakaró mérete: 100/150 cmMosás: 30 ° CGyártó: Jerry Fabrics

1 vásárló értékelése alapján

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.