LOL Divattervező

A termék kódja:LOLO2244
Gyártó:P+P karton

Kapcsolódó termékek

A LOL Surprise divattervező készlet tartalma: 2 ív matrica, 2 sablon, 12 színes sablon, 12 ív fehér papír, 2 ív 4 mintamintával. Gyermekeknek 3 éves kortól alkalmas.
Méretek : 29 x 25 x 2 cm

Hasonló termékek

Djeco kreatív készlet - Enchantment
6473 Ft
Elérhetőség: 2 nap

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.