LEGO Ninjago Red hátizsák

A termék kódja:20222-2302
Gyártó:Lego
A Small Extended hátizsák tökéletes a barátokkal való alváshoz, szabadidőhöz vagy egy úton töltött naphoz, nem csak a tágas zsebeknek köszönhetően, amelyekben játékok, rágcsálnivalók és ruhák is elférnek. A hátizsáknak 2 fő zsebe van, 1 kis cipzáras zseb a hátizsák elején és 2 hálós oldalzseb, például egy kulacsnak vagy egyéb apró tárgyaknak. A hátizsák minden oldalán párnázott, légáteresztő háttámla található LEGO tégla motívummal, állítható, párnázott vállpántokkal és fényvisszaverő elemekkel a hátizsák minden oldalán az utazás biztonsága érdekében.

Termékleírás:
- Állítható, párnázott vállpántok
- Fényvisszaverő jelölések a hátizsák minden oldalán
- Két tágas zseb, a hátizsák elején egy kis cipzáras zseb
- Oldalsó hálós zsebek a hátizsák mindkét oldalán, például egy kulacsnak
- LEGO kocka 1x1 cipzáros csúszkaként
- Névcímke a fő zsebben

Méretek: 27 x 40 x 18 cm (Sz x Ma x Mé)
Súly: 360 g
Űrtartalom: 18 l
Anyaga: poli 300D rPET w/WR (100% poliészter)

Hasonló termékek