LEGO Minifigures Burgundy Camo Tech Teen hátizsák

Szélesség:31 cm
Magasság:40 cm
Térfogat:25 l
Fényvisszaverő elemek: igen, minden oldalról
Gyártó:Lego

Kapcsolódó termékek

LEGO tárolódoboz 8
Elfogyott

A Tech Teen hátizsák több praktikus tulajdonsággal rendelkezik. Iskolatáskaként és szabad idődben is használhatod. Nemcsak gyerekeknek. Az ergonómikus kialakítású és légáteresztő hátsó panel, az állítható párnázott vállpántok és a mellkasi szíj biztosítják, hogy a hátizsák kényelmes legyen. Az oldalán 2 zseb található. A közúti biztonságot a hátizsák minden oldalán lévő fényvisszaverő elemek biztosítják. Az ikonikus kinézetet a hátizsák elején lévő fényvisszaverő LEGO figura biztosítja.
A hátizsák leírása:

• Fényvisszaverő figura a hátizsák elején.
  • Könnyű szerkezet.
  • Megerősített párnázott hátrész.
  • Állítható, párnázott vállpántok és állítható mellkasi pántok.
  • Fényvisszaverő elemek a hátizsák minden oldalán a nagyobb biztonság érdekében.
  • A hátizsák oldalán lévő pántok nagyobb kényelmet nyújtanak a nehezebb tárgyak cipelése során (a pántok pl. esőkabát rögzítésére és használhatók a hátizsák külső részéről).
  • Hurok a hátizsák elülső részén a jelzőlámpa rögzítésére kerékpározás közben.
  • Oldalsó rugalmas zseb, pl. palackra vagy gyümölcsre.
  • Tágas fő zseb rekeszekkel a hátizsák hátsó részén a nehéz tárgyakra, külön rekesz a táblagépre.
  • Kulcstartó és névcímke a fő rekesz belsejében.
  • Kisebb cipzáros zseb sok rekesszel kisebb és értékesebb tárgyak tárolására.

Méretek: 40 × 31 × 21 cm.
Súly: 590 g.
Térfogat: 25 l
Anyag: 900D Poliészter

Halloween dekoráció, smink és kézművesség gyerekeknek

Ötletek kísérteties szórakozáshoz – inspiráció a halloweeni arcfestéshez, dekorációk készítéséhez önkeményedő agyagból, dekorációk partikhoz és hirdetőtáblákhoz.

Mibe csomagoljunk egy snacket?

Tippek az iskolai uzsonnás dobozokhoz kicsiknek és nagyobbaknak.Kicsi, nagy, fix vagy mozgatható válaszfalat szeretne? Vagy organikus? Nem műanyagból? Összecsukható és textil? Ha műanyag - melyik és mire kell figyelni?

Helyes ceruzafogás?

Ahhoz, hogy az írás a gyermek és a szülők számára az első pillanatoktól kezdve örömet és ne frusztrációt okozzon, fontos, hogy a kezdetektől fogva helyesen fejlesszük. Fontos a megfelelő fogás!