LEGO fali fogas - világos rózsaszín, sötét rózsaszín, lila

Gyártó:Lego

Kapcsolódó termékek

Itt az ideje új életet lehelni egy öltözőbe, előszobába vagy gyermekszobába, egyedi tervezésű LEGO fali akasztóval. 3 praktikus, fehér táblán elhelyezett LEGO gomb könnyen rögzíthető a falon.
Használja őket kabátok, táskák felakasztására vagy falak játékos díszítésére a gyerekszobában. 3 színben kapható.

Méretek: 33,4 x 6,5 x 4,5 cm
Anyaga: ABS műanyag

Hasonló termékek

LEGO fali fogas - piros, kék, sárga
7361 Ft
Elérhetőség: 2 nap

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.