Kreatív készlet Szikrázó vázák - festés üvegre, kiegészítőkkel

Gyártó:Lena
Anyag:Egyéb
Kreatívan szeretné szórakoztatni a gyerekeket, és egyben teret adni nekik, hogy dekorációt készítsenek a szobájukba, vagy ajándékot adhassanak hozzájuk közel állóknak? Ez a készlet pontosan az, amit keresel! A csomagban 3db vázát, 6 csillogó színt, ecsetet, díszköveket és a formák formázásához mintázó anyagot találsz. A fantáziádnak nincs határa, díszítse ízlése szerint a vázákat!
Gyerekeknek 8 éves kortól alkalmas