Kötőgép kiegészítőkkel

Anyag:Műanyag
Készlet kötőgéppel, mechanikus vezérlésű - elemek nélkül működik. 2 fonál gombolyagot tartalmaz. Sálak, sapkák, ujjak, zoknik vagy akár kézitáskák kötésére is alkalmas, szélessége 22 cm, csak elő kell készíteni a fonalat, és tekerni kell a forgattyút. 3 éves kortól alkalmas. Dobozban 31x24x12,5cm.

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!