KOH-I-NOOR Polycolor 3822 művészi ceruzák, 12 db.

A termék kódja:0190954
Gyártó:Koh-i-noor

Kapcsolódó termékek

Kiváló minőségű művészi zsírkréták. Ceruza átmérője 7 mm, a ceruza átmérője 3,8 mm. Mély nyom.

Az állandó Polycolor pasztellceruzák színes magjának alapja gazdag, kiváló minőségű és tökéletesen diszpergált pigmentek, amelyeket gondosan válogatott és régóta bevált gyártóktól vásárolnak a világ minden tájáról. A festés végeredménye és tartóssága a pigmentek fényállóságától és adagolt koncentrációjától is függ. Ezért a színpigmentek magas adagolási koncentrációját írják elő ennek a terméknek a teljes színtartományában. A zsíros készítménynek köszönhetően ez a termék inert a vízhez.

Egy másik fontos komponens a fehér agyag, általában a legtisztább és finomságú fehérített kaolin. Ez a pasztell magokat, kötőanyagok és egyéb adalékok hozzáadásával együtt, összetéveszthetetlen jellegzetességet eredményez, amikor egy hordozóra töröljük. A kellemes felhordás érdekében a pasztellmag olyan alkatrészt tartalmaz, amely elegendő mennyiségben biztosítja a könnyű sima kopást, anélkül, hogy jelentős nyomást kellene gyakorolni a magra. A mag nagy átmérőjének köszönhetően ez a termék kiváló művészi előfeltételeket kínál minden felhasználó számára. A nemes fa, amelyből a ceruza készül, megkönnyíti az élesítést.

A gyártáshoz használt egyik komponens sem tartalmaz mérgező vagy más módon veszélyes anyagokat.