Kockák Hófehérka fa 12db

Gyártó:Topa
Anyag:Fa
Alkossatok együtt a gyerekekkel, és meséljetek el arról, hogy Hófehérke örökre elalszik-e a mérgezett almától, vagy a törpék segítenek neki, vagy az elvarázsolt Hófehérkét egy jóképű herceg ébreszti fel?, ifjúkori mese. A nagyobb gyerekek a képek összeállítása során fejlesztik a képzelőerőt, a tájékozódást és a logikus gondolkodást, a kockák pedig mesélésre motiválják őket. A kockák fából készültek, a csomag 12 db-ot tartalmaz.
A doboz mérete: 16 x 12 x 4 cm
3 éves kortól használható