KLASIK Formula iskolai hátizsák

Térfogat:23 l
Fényvisszaverő elemek: igen
Gyártó:P+P karton
Anatómiailag formázott hátizsák könnyített 3D alumínium vázzal. Két darab, erős cipzárral ellátott oldalsó zsebbel rendelkezik. A párnázott, állítható vállpántokat be lehet állítani úgy, hogy helyesen illeszkedjen a gyermek hátán. A táska alja szilárd és lábakkal van ellátva, ami biztosítja a táska stabilitását álló helyzetben. A két oldalsó zsebbe elfér az innivalós üveg, az elülső kis zsebbe könnyen el lehet helyezni a tízórait. A táska alkalmas a magasabb elsősöknek, másodikosoknak és harmadikosoknak.

Hasonló termékek

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.