Kisvakond és kacsintós autó húzós játék 14 cm, fa, dobozban

Gyártó:Detoa
Anyag:Fa
Fából készült húzós játék vonat Kisvakonddal, szétszerelhető. mozgás közben kaccsint és forgatja a szemeit.

A termék megfelel az EU játékbiztonsági követelményeinek, és 3 évesnél idősebb gyermekek számára alkalmas.
Méret: 145 x 110 x 90 mm

© Zdeněk Miler

1 vásárló értékelése alapján
17. 12. 2021

Nagyszerű és egyedi játékot kaptunk! Gyors kézbesítés és aktív kommunikáció az eladó részéről! Tökéletes.

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.