Kisvakond buborékfújó csörgővel 11cm 2 színben

Gyártó:Wiky
Anyag:Műanyag
Buborékfújó játék csörgővel és Kisvakond motívummal gyerekeknek. A buborékok, mint varászlatos léggömbök, amelyeket a gyerekek elővarázsolhatnak és gyönyörködhetnek bennük. A gyerekek körében nagyon közkedvelt játék, amely sokáig szórakoztatni fogja őket. A buborékokat minden gyerek szereti.
3 éves kortól alkalmas.

1 vásárló értékelése alapján

Herlitz iskolatáskák és hátizsákok 2022

Kiválóan illeszkedő ergonomikus táskák új formatervezésben a 2022-es évre.

coocazoo 2022 MATE, JOKER és PORTER

Diák hátizsákok körülbelül 4., 5. osztályos kortól, amelyek tökéletes, állítható hátrendszerrel ellátottak. Megfelelő választás, ha a legjobb ergonomikus hátizsákot szeretné gyermekének!