Kisvakond buborékfújó csörgővel 11cm 2 színben

Gyártó:Wiky
Anyag:Műanyag
Buborékfújó játék csörgővel és Kisvakond motívummal gyerekeknek. A buborékok, mint varászlatos léggömbök, amelyeket a gyerekek elővarázsolhatnak és gyönyörködhetnek bennük. A gyerekek körében nagyon közkedvelt játék, amely sokáig szórakoztatni fogja őket. A buborékokat minden gyerek szereti.
3 éves kortól alkalmas.

1 vásárló értékelése alapján

Iskolai felszerelések - kütyük és érdekességek

Tudtad, hogy van eltüntethető filctollal ellátott highlighter, hogy van újszerű kivitelű, cserélhető újratöltővel ellátott radír toll? És még sok más.